MÜSİAD Türkiye İstişare Toplantıları Başlıyor

0
1884
MÜSİAD Türkiye İstişare Toplantıları Başlıyor
MÜSİAD Türkiye İstişare Toplantıları Başlıyor

28 yıllık tecrübesi, bilgisi ve uluslararası arenadaki saygınlığı ile Türkiye’nin en büyük ve en güçlü STK’sı olan MÜSİAD, Türkiye İstişare Toplantıları (TÜİT) ile ülkemizin geleceğine yön veriyor

28 yıllık tecrübesi, bilgisi ve uluslararası arenadaki saygınlığı ile Türkiye’nin en büyük ve en güçlü STK’sı olan MÜSİAD, Türkiye İstişare Toplantıları (TÜİT) ile ülkemizin geleceğine yön veriyor. Alanında uzman akademisyenler ile siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin bir araya geldiği toplantılarla MÜSİAD, ülkemizin kalkınması adına atılması gereken adımları ve çözüm önerilerini sektörel bazda ele alıyor.

Toplumda farkındalık oluşması ve gelişim sürecinin tabandan tavana yayılması adına kurulduğu günden bu yana birçok projeye imza atan MÜSİAD, 07 Aralık Cuma günü Türkiye İstişare Toplantılarına tekrar start verecek. İlki İnşaat sektörü ile başlayacak TÜİT programı yaklaşık 5 ay boyunca devam edecek. 10 farklı sektörde gerçekleştirilmesi planlanan Türkiye İstişare Toplantıları, Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenlenecek.

HINTERLASSEN SIE EINE ANTWORT

Please enter your comment!
Please enter your name here