Bilişim Sektör Kurulu Akıllı Teknolojiler Zirvesi’ne Katıldı

0
2088
Bilişim Sektör Kurulu Akıllı Teknolojiler Zirvesi’ne Katıldı
Bilişim Sektör Kurulu Akıllı Teknolojiler Zirvesi’ne Katıldı

MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu, 14-15 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Smart Future Expo 2018 Akıllı Teknolojiler Zirvesi ve Sergisi’ne stant bazlı katılım sağladı.

Bilişim Sektör Kurulu Başkanı Fahrettin Oylum Smart Future Expo 2018 Akıllı Teknolojiler Zirvesi’nde “Dijital Dönüşüm ve Yapay Zekâ ile Üretimde Akıllı ve Entegre Yönetim” başlıklı sunum gerçekleştirdi.

MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu tarafından fuar süresince üyelerimiz MÜSİAD Bilişim Sektörü standında ağırlandı. MÜSİAD standını ziyaret eden misafirlere MÜSİAD’ın tanıtımı yapılarak derneğimizin misyonu ve vizyonu anlatıldı. Bu doğrultuda üye olmak isteyenlerden üyelik talepleri alındı. Şubelerimizden fuara gelen üyelerimizin B2B görüşmeleri için zemin hazırlandı. MÜSİAD Yayınları da gelen misafirlere dağıtıldı.

MÜSİAD Standını hem kamudan hem de özel sektörden birçok kişi ziyaret ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. Bu gibi ihtisas fuarlarında MÜSİAD’ın üyelerine ev sahipliği yapmasının faydalı olduğu ve gerekliliği hakkında tavsiyelerde bulundular.

HINTERLASSEN SIE EINE ANTWORT

Please enter your comment!
Please enter your name here