MÜSİAD Danışmanlık ve Eğitim Sektörü Temsilcilerinden MYK’ya Ziyaret

0
2077
MÜSİAD Danışmanlık ve Eğitim Sektörü Temsilcilerinden MYK’ya Ziyaret
MÜSİAD Danışmanlık ve Eğitim Sektörü Temsilcilerinden MYK’ya Ziyaret

MÜSİAD Danışmanlık ve Eğitim Sektörü temsilcileri, Abdulkadir Sıcakyüz başkanlığında, 2 Kasım Cuma günü Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) Başkanı Adem Ceylan’a ziyaret gerçekleştirdi

MÜSİAD Danışmanlık ve Eğitim Sektörü temsilcileri, Abdulkadir Sıcakyüz başkanlığında, 2 Kasım Cuma günü Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) Başkanı Adem Ceylan’a ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete komisyon üyeleri, Nuh Köse, Mehmet Emin Yaman ve Yakup Kocaman da katılım sağladı.

Görüşmede MÜSİAD hakkında bilgi veren Abdulkadir Sıcakyüz, yönetim danışmanlığı ve meslek standartlarının oluşturulması konularında gerekli desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. Konu ile ilgili MYK Başkanı Ceylan’a çalışma taleplerini ileten Sıcakyüz, MYK Sektör Komitelerine iş dünyasını temsilen MÜSİAD’dan tecrübe sahibi iş insanlarının davet edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Ziyaret kapsamında MYK ile MÜSİAD arasında işbirliği yapılabilecek konular ele alındı. MYK Başkanı Adem Ceylan,  MÜSİAD’ın Yetkilendirilmiş Sınav Merkezi olmasının son derece faydalı olacağını ve bu konuda gerekli desteği vereceklerini belirtti.

HINTERLASSEN SIE EINE ANTWORT

Please enter your comment!
Please enter your name here